Uitslagen ronde 32, vrijdag 19 april 2024

Volle bak in de Kern (foto: Pieter Dijker)

In ronde 32 was er een record opkomst met 23 borden! Weer een aspirant lid, Max, die meteen succesvol was tegen Roan.

 

Opmerkelijk was de winst van Sam ten Broek, die net als vorige week in de externe competitie het eindspel zorgvuldig speelde en met genadeloze precisie de toch in vorm zijnde Hidde Brugman versloeg.

Een klein drama was het eindspel van Evert Schmit tegen Gerard Kuijs, de langste partij van de avond. Evert stond straal gewonnen, had al twee maal terecht een remiseaanbod afgeslagen, maar vergat even zijn klok. 1-0 voor Gerard.

Pieter Dijker was zeer ontevreden over zijn opening. Terecht, bleek in de analyse. Zijn dameloper en -toren ontwikkelden niet en penningen en gecentreerde lopers van witspeler Paul Harmse werden Pieter fataal. 1-0 voor Paul.

Piet Kuijs hield het met wit lang vol tegen Eric van der Klooster, maar niet lang genoeg. De doorgeschoven vrijpion in het centrum van zwartspeler Eric gaf de doorslag en Piet moest de vlag strijken. 0-1 voor Eric, die zijn koppositie hiermee verstevigt.

Egbert met wit speelde weer eens een matige opening, te optimistisch ingeschat, waar Willem met dreigende vorkjes en penningen van kon profiteren. Het was al snel hopeloos voor wit en onze voorzitter deed dus goede zaken. 0-1 voor Willem.

Ook opmerkelijk was de winst van Lucas van Mens tegen Jan van der Maas. Wie zo goed speelt tegen de altijd serieuze Jan zal het ver brengen en heeft duidelijk talent. In de bar kreeg Lucas nog even wiskundeles van Jan. Dat dan weer wel.

Puk Schoorl met wit hoopte weer op een ‘Fried Liver Attack’, waar hij samen met Fred Kok nog les in had gegeven voorafgaand aan de competitieavond. Maar Frank liet zich niet verrassen, en pakte dit keer het punt. 0-1 voor  Frank.

Egbert

Nr. Wit Zwart Uitslag
1 Piet Kuijs Eric van der Klooster 0-1
2 Piet van Wonderen Henk van der Eng 1-0
3 Kees Lute Wouter Beerse 1-0
4 Gerard Kuijs Evert Schmit 1-0
5 Hidde Brugman Sam ten Broek 0-1
6 Matthias van Zwet Gerard van Pinxteren 0-1
7 Egbert Kooiman Willem Pool 0-1
8 Olivier Vis John Chadwick 1-0
9 Eric van Benschop Thomas Dekker 1-0
10 Paul Harmse Pieter Dijker 1-0
11 Pim Hoff John Kaal 1-0
12 Han Duinker Han Kemperink 1-0
13 Jappe Koppenaal Nico Kemp 0-1
14 Jan van Riel Tobias van den Enk 1-0
15 Wout Slokker Lars Wokke 1-0
16 Lucas van Mens Jan van der Maas 1-0
17 Bram Kortekaas Chris Woudt 1-0
18 Puk Schoorl Frank Sluiter 0-1
19 Ischa Zwikker Alex van der Leest 1-0
20 Leon Thomasse Denzell Woestenburg 1-0
21 Dylan Heinen Dick Viveen 0-1
22 Abdi Saïd Rein Reek 1/2-1/2
23 Roan van Brussel Max van der Kruijssen 0-1
Dit bericht is geplaatst in Verslag,stand en uitslagen. Bookmark de permalink.