Cunera schoolschakers winnen brons!!

De Cuneraschool heeft 13 april brons gewonnen bij het Noord-Hollandse schaakkampioenschap voor basisscholen.

Topresultaat voor de Cunera schoolschakers!

Het team bestond uit Wout van Eerden, Jairo Metselaar, Lasse Woudt, Mirthe Haverkamp en Quinten Kramer. Het kampioenschap van de IJmond was in januari met groot gemak gewonnen dus de verwachtingen waren hoog. Daarna is er samen met de trainers van de schaakvereniging Castricum stevig getraind.

Tussendoor werd er gegeten en werden er strips gelezen

In Hoorn deden 40 teams mee uit heel Noord-Holland. Na vier ronden stond het team eerste. Toen kwamen echter de sterkste teams op het menu. Na felle strijd won de Cunera het brons. En mag door naar het landelijke kampioenschap!

“Gewoon e4 spelen, dat is het best volgens Fred”

Verslag Fred Kok

Foto’s Merlin van Eerden

Dit bericht is geplaatst in Verslag,stand en uitslagen. Bookmark de permalink.