Rapid-avond succes!

Vrijdag 3 mei was er weer Rapidschaak en de opkomst was prima te noemen. Er werd geschaakt in 4 verschillende groepen, waarbij de indeling gebaseerd was op de speelsterkte. Natuurlijk werden er weer heel veel partijen onnodig verloren of met mazzel gewonnen, maar dat maakt het schaken met een versneld tempo niet minder spannend op. De uitslagen staan hieronder en de winnaars van iedere groep krijgen bij de komende ledenvergadering hun prijs uitgereikt. En dat er belangstelling is voor de prijs klonk door in de vraag:

“Is er nog iets van een prijs of zo”?

Nog even geduld schakers en zoals op de Kermis straks weer knallend door de boxen schalt:

“Kinderen hebben altijd prijs, hebben altijd gewonnen”!! Houdt dus hoop mensen!


GROEP 1:
8 deelnemers

 1. Eric vd K 5,5
 2. ⁠Thomas 5
 3. ⁠Gerard K en Henk v der Eng met 3,5

GROEP 2:
8 deelnemers

 1. Han Kemperink 5
 2. Pieter Dijker en Willem Pool met 4,5

GROEP 3:
6 deelnemers

 1. Lucas v Mens 4,5
 2. ⁠ Nico Kemp 3,5
 3. ⁠Tobias van den Enk en Paul Harmse met 3 punten.

GROEP 4:
5 deelnemers

 1. Wout Slokker 4
 2. ⁠ Bram Kortekaas 3
 3. ⁠Nico Lute 1,5

Dit bericht is geplaatst in Verslag,stand en uitslagen. Bookmark de permalink.