Thomas Broek wint Rapid groep 1

Het jaarlijkse Rapid 4-kamp toernooi werd redelijk goed bezocht met 26 deelnemers. Er waren zes 4-kamp groepen en alleen Frank en Ger speelden 2 partijen tegen elkaar. Toen Frank gevraagd werd wat hij gedaan had vergat hij te vertellen dat hij de eerste partij tegen Ger remise had gespeeld. Die was ‘ie alweer vergeten (…) Dus eigenlijk was het 1,5-0,5 voor Frank. Zo heeft Frank weer een beetje zijn revanche voor de nederlaag van 2 weken eerder, die nog steeds door zijn hoofd spookt….

Thomas Broek scoorde in groep 1 een schaakhattrick met een 100% score tegen Wouter, Olivier en Henk. De winst partijen tegen Olivier en Wouter kunnen weer nagespeeld worden. Thomas speelde weer mooie scherpe, partijen die het waard zijn om te bekijken!

Groep 2 werd gewonnen door Hans, hij speelde alleen remise tegen Pim. Zie partijen naspelen

Gerard overtuigende groepswinnaar!

Pieter goed bezig met 2,5 uit 3!!
Jeugdspeler Marijn bleef in groep 5, 3 spelers uit de seniorafdeling de baas!! Knap!
Jonathan ook 100% bij de jeugd!!
Dit bericht is geplaatst in Verslag,stand en uitslagen. Bookmark de permalink.