Verslag Clubsimultaan op vrijdag 2 september 2016

Loodzware simultaan voor clubkampioen Sander!

Afgelopen vrijdag 2 september vond de start van een nieuw schaakseizoen plaats. Dit keer opende Sander het seizoen door het geven van een simultaan. Sander met wit tegen 22 deelnemers met zwart.

De opkomst was groot genoeg om Sander een loodzware avond te bezorgen. Van de 22 partijen won Sander er 8, speelde 5 maal remise en verloor 9 partijen, net geen 50%. Om kwart over twaalf was de strijd ten einde en was Sander naar eigen zeggen gesloopt door de combinatie van het rondrennen langs de borden en ook nog eens de goede zetten zien te verzinnen.

In ieder geval is met deze simultaanseance het schaakseizoen weer begonnen en aanstaande vrijdag worden weer de normale competitiepartijen gespeeld!

Hans

 

Dit bericht is geplaatst in Niet gecategoriseerd. Bookmark de permalink.