55+ Uitslagen en stand

Het schaakseizoen 2022-2023 voor de 55+ is weer begonnen. We schaken nu in het Dorpshuis de Kern. Op dinsdagmiddag vanaf 14:00 tot ongeveer 17:00!

Altijd gezellig in de Kern!Overtoom 15
1901 EW Castricum,
(0251-653202)

Het aan of afmelden gaarne via email. Mijn Adres is paulharmse182@gmail.com

Overzicht voor ronde 20, gespeeld op 31 januari 2023

WitZwartUitslag
John Chadwick ABoor Fekkes A½-½
Cor Heideveld AHenk Vaessen A1-0
Wim Julien BRonald Kist A0-1
Gerard Kuijs APiet van Wonderen A½-½
Gerard van Pinxteren AHenk van der Eng A½-½
Willem Pool AIJsbrand Schut B1-0
Jaap van Rees BPaul Harmse A0-1
Dick Viveen BMark Smits B½-½
Henk van der Wal BHan Duinker A½-½
Marc Graftdijk BNico Lute B0-1
Hans Leeuwerik AAfwezig met geldige reden
Egbert Kooiman AAfwezig met geldige reden
reservespelerPieter Beuzenberg B1-0
Roel van de Waal BAfwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 20

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKl
1Gerard van Pinxteren A426,00391796270,6-1
2Henk van der Eng A377,833813101280,8-3
3Piet van Wonderen A363,83371886461,12
4John Chadwick A338,00362096560,00
5Gerard Kuijs A336,33351993755,31
6Boor Fekkes A289,67341082090,00
7Cor Heideveld A287,50332092950,00
8Henk Vaessen A258,50321572653,33
9Han Duinker A243,67311671846,90
10Henk van der Wal B224,00301682656,32
11Paul Harmse A223,67291562746,7-1
12Willem Pool A204,50281661940,6-2
13Jaap van Rees B194,002720801240,00
14reservespeler190,6726761092,91
15IJsbrand Schut B178,83251662843,8-2
16Nico Lute B169,502420731042,50
17Ronald Kist A163,6723934255,6-1
18Wim Julien B160,002220711237,50
19Dick Viveen B147,00211243545,82
20Mark Smits B136,832018621038,90
21Hans Leeuwerik A128,6719320166,71
22Roel van de Waal B75,5018611425,00
23Marc Graftdijk B67,67171230925,00
24Egbert Kooiman A61,6716101050,0-1
25Pieter Beuzenberg B22,50151100110,0-1