Agenda 2020

Rooster         Schaakvereniging  Castricum seizoen  2020 

                                                                     20        24e r. 2e  ronde bekerschaak                                                                                                    27         25e r. + c’cum 4-H.H. waard 4
April                           donderdag           2          SV Het Spaarne 1—C’cum 1                                                                                                         3         26e ronde                                                                                                                                         3         C’cum 2—SC Purmerend 1                                                                                                          10        Goede Vrijdag; geen schaken                                                                                                      17       27e  ronde                                                                                                                                      24       28e ronde + 3e r.Bekerschaak
 Mei                                                            1         29e ronde                                                                                                                                         8         Rapidkampioenschap                                                                                                          15         30e ronde                                                                                                                                      22        31e ronde+ 4e r. bekerschaak                                                                                                    29        32e ronde
Juni                                                            5         Snelschaakkampioenschap                                                                                                12        33e ronde                                                                                                                                        19        34e ronde+ finale bekerschaak                                                                                                  26       35e ronde;einde seizoen
Noteer de speeldagen van uw  team nu reeds in uw agenda, zodat uw team steeds op volle sterkte kan spelen !

                                                               —————————————–