55+ Uitslagen en stand

Geachte schaakliefhebbers,

Gerard van Pinksteren heeft de tweede wedstrijd van Gerard Kuijs verloren (a-spelers) Maar is toch kampioen geworden.

Henk Vaessen heeft ook de tweede wedstrijd van Han Duinker gewonnen (b-spelers) En is daarmee kampioen geworden.

Volgend seizoen begint met een algemene ledenvergadering op vrijdag 31 augustus in de kern.

Dinsdag 4 september kan er weer bij Fase Fier geschaakt worden.

Met vriendelijke groeten,  Paul Harmse

Ranglijst bijgewerkt t/m 26 juni  2018 (ronde  41)
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc
1 Gerard van Pinxteren  A 2434,2 100 35 19 10 6 0 68,6
2 Gerard Kuijs  A 2383,2 99 39 24 4 11 0 66,7
3 Fons Vermeulen  A 2043,2 98 30 15 10 5 0 66,7
4 Wim Pool  A 1930 97 29 13 11 5 0 63,8
5 Henk Vaessen  B 1840,4 96 35 16 7 12 0 55,7
6 Peter Siekerman  A 1747,9 95 24 15 4 5 0 70,8
7 John Chadwick  A 1677,4 94 35 13 10 12 0 51,4
8 Cor Heideveld  A 1677,2 93 36 15 7 14 0 51,4
9 Han Duinker  B 1654,2 92 39 14 8 17 0 46,2
10 Peter Smit  A 1598,8 91 34 15 5 14 0 51,5
11 Jaap Katoen  A 1597,8 90 32 12 10 10 0 53,1
12 Paul Harmse  A 1588,6 89 37 11 11 15 0 44,6
13 Boor Fekkes   A 1581,1 88 22 15 3 4 0 75
14 Egbert Kooiman  A 1524,6 87 27 15 1 11 0 57,4
15 Arie van Oosterom  B 1459,8 86 38 15 5 18 0 46,1
16 Wim Julien  B 1402 85 39 17 0 22 0 43,6
17 Jaap van Rees  B 1400,7 84 39 16 2 21 0 43,6
18 Nico Lute  B 1387,6 83 39 14 6 19 0 43,6
19 Henk van der Wal  B 1347,7 82 32 15 2 14 1 50
20 Bart Schlosser  A 1328,8 81 30 12 4 14 0 46,7
21 Hans Touber  B 1249,2 80 35 15 1 19 0 44,3
22 Dick Viveen  B 1015,7 79 26 8 5 13 0 40,4
23 Frank de Louw  B 964,5 78 36 11 2 22 1 33,3
24 Lau Zonneveld  B 936,8 77 10 9 0 1 0 90
25 Mark Smits  B 887,6 76 39 7 7 25 0 26,9
26 Jan Doekes  B 833,8 75 18 8 0 10 0 44,4
27 Haitham Alnabesi B 742,6 74 10 4 4 2 0 60
28 IJsbrand Schut  B 708,2 73 24 7 1 16 0 31,3
29 Han Kemperink  A 612 72 8 3 2 3 0 50
30 reserve Pieter Dijker  B 485,6 71 4 2 1 1 0 62,5
31 Iede Boorsma  A 458 70 4 2 0 2 0 50
32 reserve Jan van Riel  A 457,6 69 7 3 0 4 0 42,9
33 Yvonne Schol  B 435,8 68 10 2 1 7 0 25
34 reserve Piet Kuijs  A 274,7 67 1 0 0 1 0 0
35 Erwin Plesman  B 211,2 66 7 0 0 7 0 0

 

 

Overzicht van ronde 41, gespeeld op 26 juni  2018
Wit Zwart Uitslag
Han Duinker  B - Henk Vaessen  B 0-1
Paul Harmse  A - Peter Smit  A 0-1
Cor Heideveld  A - Wim Julien  B 1-0
Egbert Kooiman  A - Wim Pool  A 0-1
Gerard Kuijs  A - Gerard van Pinxteren  A 1-0
Arie van Oosterom  B - Boor Fekkes   A 0-1
Jaap van Rees  B - John Chadwick  A 1-0
Frank de Louw  B - Hans Touber  B ½-½
Mark Smits  B - Nico Lute  B 1-0
Iede Boorsma  A - Afwezig met geldige reden
Han Kemperink  A - Afwezig met geldige reden
Lau Zonneveld  B - Afwezig met geldige reden
reserve Jan van Riel  A - Afwezig met geldige reden
Yvonne Schol  B - Afwezig met geldige reden
reserve Pieter Dijker  B - Afwezig met geldige reden
reserve Piet Kuijs  A - Afwezig met geldige reden
Jan Doekes  B - Afwezig met geldige reden
Jaap Katoen  A - Afwezig met geldige reden
Bart Schlosser  A - Afwezig met geldige reden
Peter Siekerman  A - Afwezig met geldige reden
Dick Viveen  B - Afwezig met geldige reden
Fons Vermeulen  A - Afwezig met geldige reden
Henk van der Wal  B - Afwezig met geldige reden
Haitham Alnabesi B - Afwezig met geldige reden
Erwin Plesman  B - Afwezig met geldige reden
IJsbrand Schut  B - Afwezig met geldig reden