55+ Uitslagen en stand

 

Beste schaakliefhebbers,

15 oktober is er geen schaken vanwege de kermis in Bakkum.

De lessen van Jop zijn vooralsnog gepland op de volgende data

17 september 2019     8 oktober              19 november 2019    10 december 2019

14 januari 2020          4 februari 2020      3 maart 2020             7 april 2020

12 mei  2020            9 juni  2020

Deze lessen beginnen om 12.00 in de zaal.                                                                   Op deze data doe ik ook mee, dus dan gaarne opzeggen voor 11.00 uur.

Met vriendelijke groeten  Paul Harmse.                                                                               (telefoon 06-452720297  email paulharmse182@gmail.com)

Overzicht van ronde 6, gespeeld op 8 oktober  2019
Wit Zwart Uitslag
Boor Fekkes   A - Hans Touber  B ½-½
Paul Harmse A - Jaap van Rees  B 1-0
Egbert Kooiman  A - Han Duinker A 1-0
Nico Lute  B - Jaap Katoen B 0-1
Gerard van Pinxteren  A - Peter Smit  B 1-0
Bart Schlosser  A - Frank de Louw  B 0-1
IJsbrand Schut  B - Wim Pool  A 0-1 net aan
Mark Smits  B - Jan Borst ½-½
Henk Vaessen  A - Gren  Noteboom  A 1-0
Dick Viveen  B - John Chadwick  A 0-1
Fons Vermeulen  A - Cor Heideveld  B 1-0
Henk van der Wal  B - Henk Zoontjes 1-0
reservespeler - Wim Julien  B 1-0
Frans Koopman A - Gerard Kuijs  A ½-½
Iede Boorsma  A - Afwezig met geldige reden
Lau Zonneveld  A - Afwezig met geldige reden
Jan Doekes  B - Afwezig met geldige reden
Peter Siekerman  A - Afwezig met geldige reden
Piet van Wonderen A - Afwezig met geldige reden
Ronald Kist - Afwezig met geldige reden

 

Ranglijst bijgewerkt t/m  ronde  6
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc
1 Piet van Wonderen A 204,5 51 5 4 1 0 0 90
2 Peter Siekerman  A 194,83 50 5 4 1 0 0 90
3 Han Duinker A 169 49 6 4 0 2 0 66,7
4 Egbert Kooiman  A 160,83 48 5 4 0 1 0 80
5 Paul Harmse A 140 47 6 4 0 2 0 66,7
6 Gerard van Pinxteren  A 139 46 6 4 0 2 0 66,7
7 Henk Vaessen  A 125 45 6 3 1 2 0 58,3
8 Fons Vermeulen  A 109,33 44 5 4 0 1 0 80
9 Gerard Kuijs  A 105 43 6 2 1 3 0 41,7
10 Frans Koopman A 103 42 4 2 2 0 0 75
11 Jaap Katoen B 100 41 6 3 1 2 0 58,3
12 Peter Smit  B 97,33 40 5 3 0 2 0 60
13 John Chadwick  A 97 39 6 2 1 3 0 41,7
14 Gren  Noteboom  A 90,33 38 3 2 0 1 0 66,7
15 Jaap van Rees  B 87 37 6 3 0 3 0 50
16 Ronald Kist 87 36 2 2 0 0 0 100
17 Cor Heideveld  B 71 35 6 2 0 4 0 33,3
18 Hans Touber  B 69 34 5 2 1 2 0 50
19 Jan Doekes  B 64,67 33 5 2 0 3 0 40
20 Frank de Louw  B 64,5 32 6 2 1 3 0 41,7
21 Lau Zonneveld  A 63,5 31 3 2 0 1 0 66,7
22 Nico Lute  B 59,5 30 6 1 1 4 0 25
23 Boor Fekkes   A 52 29 3 1 1 1 0 50
24 Mark Smits  B 49,5 28 6 2 1 3 0 41,7
25 Dick Viveen  B 47,17 27 5 2 0 3 0 40
26 reservespeler 42,17 26 4 1 1 2 0 37,5
27 Jan Borst 40,33 25 4 1 1 2 0 37,5
28 Bart Schlosser  A 39 24 5 2 0 3 0 40
29 Wim Pool  A 31 23 3 1 0 2 0 33,3
30 Wim Julien  B 27 22 6 1 0 5 0 16,7
31 Henk van der Wal  B 22 21 5 1 0 4 0 20
32 Iede Boorsma  A 22 20 0 0 0 0 0 0
33 IJsbrand Schut  B 15 19 4 0 1 3 0 12,5
34 Henk Zoontjes 6,33 18 4 0 0 4 0 0

start seizoen 2019/2020

winnaar B-groep  Han Duinker

winnaar A-groep  Peter Siekerman

even voorstellen de nieuwe leden  Piet ven Wonderen en Frans Koopman